Calendar

15 Fri
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
9:00 am Curling: Varsity Boys ,Kincardine @ Georgian Bay, Semi Final @ Saugeen
Curling: Varsity Boys ,Kincardine @ Georgian Bay, Semi Final @ Saugeen
Feb 15 @ 9:00 am – 10:30 am
Kincardine @ Georgian Bay, Semi Final
9:00 am Curling: Varsity Boys ,St. Mary’s @ Saugeen, Semi Final @ Saugeen
Curling: Varsity Boys ,St. Mary’s @ Saugeen, Semi Final @ Saugeen
Feb 15 @ 9:00 am – 10:30 am
St. Mary’s @ Saugeen, Semi Final
9:00 am Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Grey Highlands, Semi Final @ Saugeen
Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Grey Highlands, Semi Final @ Saugeen
Feb 15 @ 9:00 am – 10:30 am
Sacred Heart @ Grey Highlands, Semi Final
9:00 am Curling: Varsity Girls ,Walkerton @ Saugeen, Semi Final @ Saugeen
Curling: Varsity Girls ,Walkerton @ Saugeen, Semi Final @ Saugeen
Feb 15 @ 9:00 am – 10:30 am
Walkerton @ Saugeen, Semi Final
12:00 pm Curling: Varsity Boys ,Georgian Bay @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Curling: Varsity Boys ,Georgian Bay @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Feb 15 @ 12:00 pm – 1:30 pm
Georgian Bay @ Saugeen, Playoff Final
12:00 pm Curling: Varsity Boys ,Kincardine @ St. Mary’s, Semi Final @ St. Mary's
Curling: Varsity Boys ,Kincardine @ St. Mary’s, Semi Final @ St. Mary's
Feb 15 @ 12:00 pm – 1:30 pm
Kincardine @ St. Mary’s, Semi Final
12:00 pm Curling: Varsity Girls ,Grey Highlands @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Curling: Varsity Girls ,Grey Highlands @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Feb 15 @ 12:00 pm – 1:30 pm
Grey Highlands @ Saugeen, Playoff Final
12:00 pm Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Walkerton, Semi Final @ Saugeen
Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Walkerton, Semi Final @ Saugeen
Feb 15 @ 12:00 pm – 1:30 pm
Sacred Heart @ Walkerton, Semi Final
2:30 pm Basketball: Senior Boys ,Walkerton @ Owen Sound, Semi Final @ Owen Sound
Basketball: Senior Boys ,Walkerton @ Owen Sound, Semi Final @ Owen Sound
Feb 15 @ 2:30 pm – 4:00 pm
Walkerton @ Owen Sound, Semi Final
3:00 pm Curling: Varsity Boys ,Georgian Bay @ St. Mary’s, Playoff Final @ Saugeen
Curling: Varsity Boys ,Georgian Bay @ St. Mary’s, Playoff Final @ Saugeen
Feb 15 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Georgian Bay @ St. Mary’s, Playoff Final
3:00 pm Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Curling: Varsity Girls ,Sacred Heart @ Saugeen, Playoff Final @ Saugeen
Feb 15 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Sacred Heart @ Saugeen, Playoff Final
4:30 pm Basketball: Junior Boys ,Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final @ Owen Sound
Basketball: Junior Boys ,Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final @ Owen Sound
Feb 15 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final
6:00 pm Basketball: Senior Boys ,Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final @ Owen Sound
Basketball: Senior Boys ,Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final @ Owen Sound
Feb 15 @ 6:00 pm – Feb 15 @ 7:30 pm
Walkerton @ Grey Highlands, Playoff Final